SEO Adder – narzędzie do pozycjonowania

pozyskiwanie linków na stronę

pozyskiwanie linków na stronęOd pewnego czasu mam dostęp do świetnego narzędzia służącego do pozycjonowania stron WWW.

Program pozyskuje ogromną ilość linków do naszej strony internetowej oraz monitoruje jej pozycję w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce, jaką jest Google.

Ponadto istnieje możliwość dodawania wpisów do precli, a jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów podnoszenia pozycji naszej witryny w wynikach wyszukiwania, dlatego, że artykuł taki nasycić możemy ogromną ilością słów kluczowych a dozwolona ilość linków z atrybutem dofollow to aż 3.

Ponadto rozbudowany on jest o takie narzędzia jak walidacja kodu HTML/CSS czy sprawdzanie pagerank’u strony i budowanie mapy witryn.

Chciałbym po krótce powiedzieć z czego składają się poszczególne zakładki programu SEO Adder.

  1. Na stronie głównej znajdują się na niej komunikaty o poprawności konfiguracji stron, nowości w programie SEO Adder i ogólne statystyki dotyczące działań oprogramowania. Warto dodać, że pojawiła się wersja mobilna strony, więc możemy już śledzić wyniki naszych witryn za pomocą telefonu komórkowego.
  2. Zakładka „Twoje strony” jest jedną z najistotniejszych. To tutaj znajduje się lista naszych stron wraz z ilością dodanych wpisów do katalogów. Ponadto, z tego właśnie miejsca przechodzimy do „Monitoringu” witryn, w którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące naszych stron internetowych.
  3. Następną podstroną jest „Strefa SEM” czyli ogół działań związanych z optymalizacją, pozycjonowaniem oraz kampaniami
    marketingowymi
    w Internecie.
  4. W zakładce „elzba” znajdują się opcje dla przedsiębiorstw.
  5. Natomiast w „Zasoby” znajdziemy listę wszystkich katalogów, precli, wyszukiwarek czy serwerów pingujących.
  6. „Ustawienia” dają nam możliwość zmiany naszych informacji, zarządzania bazą danych Addera oraz ustawienia automatycznego uruchamiana się zadań.

Każdy grafik freelancer i projektant stron WWW powinien zainteresować się tym oprogramowaniem. Jest ono skuteczne i znacznie podnosi pozycję strony WWW.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: NewWpThemes | Thanks to Free WordPress Themes